pondělí 15. listopadu 2010

Proč chovat včely?

Nechci vůbec agitovat a získávat nové včelaře. Je mi celkem jedno, kolik naše republika má včelařů a na lokální úrovni bych byl vůbec nejraději, kdyby kolem mého stanoviště v okruhu 5 km nebyl žádný včelař. Ale náhodou jsem narazil na reklamu včelařského videa Jak začít včelařit
Včelaření vyžaduje nějakou práci, ale také z něj hodně získáte. Tady jsou 4 výhody včelaření!

 • Zacvičíte si! Hodně lidí hledá těžko důvody proč jít ven a cvičit. Při včelaření máte důvod jít ven, hýbat se na čerstvém vzduchu. A nebojte se, ta práce není příliš tvrdá.
 • Naučíte se něco o přírodě. Nebojte se, včelaření není čtení nudných školních knih. Je to krása. Můžete se ponořit do přírody a dovíte se o ní hodně, a užijete si hodně zábavy!
 • Využijete čas kontruktivním způsobem. Pomyslete kolik hodin každý promrhá na v podstatě nesmyslné aktivity, jenom aby využil čas - koukání na TV šou, hraní video her, surfování po internetu, pokud nejmenujeme všechny. Co kdyby byl způsob jak využít čas konstruktivněji. Včelaření je k tomu.!
 • Nezapomínejme na med! Jen si představte jaké to je ochutnat první sklizený med. Darovat doma vyrobený med přátelům a rodině.. To je dobrý pocit!

Včelařit stojí za to. Ale doufám, že jsem tímto krátkým článkem nezískal nějakého adepta včelaření v mé blízkosti.

2 komentáře:

 1. Greetings!!!

  We would like to inform you of a new bee blog…

  “Melissologia H.B.F. the Blog”
  http://melissologiahbf.blogspot.com/


  which is intended for the Internet community in large... that is for all of us interested in bees. Here you will find the updated topics from bee blogs all around the globe. Needless to say that this blog is already included in our list!

  Hope you enjoy “Melissologia H.B.F. the Blog”

  http://melissologiahbf.blogspot.com/

  OdpovědětVymazat
 2. http://melissologiahbf.blogspot.com/

  Varování: Návštěva těchto stránek může poškodit váš počítač!
  Webové stránky na adrese melissologiahbf.blogspot.com obsahují prvky ze stránek arc07.blogspot.com, které zřejmě hostují malware – software, který může poškodit váš počítač nebo jinak působit bez vašeho souhlasu. Svůj počítač můžete infikovat dokonce i tím, že stránky s malwarem jen navštívíte.

  OdpovědětVymazat

Komentář na blogu fcelar.blogspot.com